понеділок, 21 серпня 2017 р.

Родинне свято «Яблучний Спас» збирає друзів!

19 серпня за новим стилем – давнє народне свято – Другий Спас або Яблучний Спас. У церковному календарі це свято отримало назву Преображення Господнього.

У цей день освячують груші, яблука, мед і обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці.Представники бібліотеки долучилися до проведення в мальовничому дворику Дому української культури родинного свята «Яблучний Спас». 


АРТ-група бібліотеки презентувала присутнім на заході новинки літератури з книжкової виставки «Від книги до творчості», де широко представлені рецепти солодощів з яблук, груш та меду, поробки з різних природних матеріалів,  а також гарні зачіски для стильних дівчаток. 


Усі бажаючи мали змогу прийняти участь у майстер-класах: «І засвітилось яблуко чарівне…», «Заплітаємо щастя у коси». Вихованці літнього табору реабілітаційного центру "Сонячний дім" за активну участь у майстер-класах отримали у подарунок збірку поезій Марії Григорівни Павленко «Мій дружок», відомої української поетеси, члена НСПУ (1970 р.), 
нашої землячки. 
Найкращі роботи з написання яблука у різних художніх техніках будуть відмічені подарунками від житомирського представництва компанії Торгового Дому Джерелія, переможці будуть нагороджені під час зустрічей у бібліоцукерні 
«Вітамінки радості». 


Немає коментарів :

Опублікувати коментар